Yeni Nesil Cips: myChips!

“Çıtırdatmanın tam zamanı”

Enerjinizi yükseltecek, damak tadınıza uygun, bedeninize iyi gelecek, doğal ve sağlıklı, çıtır çıtır sağlıklı atıştırmalık cips “myChips” artık her yerde yanınızda!

Öyle bir atıştırmalık düşünün ki hem eğlenceli hem doğal, hem lezzetli hem de sağlıklı olsun!
Hep yanınızda bulunabilecek, pratik, diyet kavramından uzak her zaman tüketilebilir bir atıştırmalık olan myChips, yoğun iş temposunda koşuşturanlar, öğrenciler, çocuklar, sporcular, abur cubur tüketmeyi çok sevenler, zayıflamak isteyenler, trafikte kalanlar, sürekli seyahat edenler kısacası 7’den 70’e herkes için!

Katkısız, tamamen doğal ve mevsiminde alınan meyveler özel fırınlarda kurutuluyor ve her yerde her zaman tüketebileceğiniz sağlıklı atıştırmalık myChips haline geliyor.

İkiz kardeşler, Beslenme ve Diyet Uzmanı Aylin Yılmaz ve Gıda Uzmanı Aygül Yılmaz’ın, Yeni Tarz &Yeni Tat sloganı ile yola çıkıp ürettikleri sağlıklı atıştırmalık myChips’e, kargo ile adrese teslim hizmeti için 212 219 22 49/ 532 730 73 91 numaralı telefonlardan ulaşılabilir.

MyChips’i, www.mychips.com.tr web sitesinden ve @mychipstr adlı twitter adresinden takip edebilirsiniz.

Satış Noktaları:

  • Jatomi Fitness&Spa’nın Astoria AVM,
  • Akasya AVM, Bellevue Residence, Maçka
  • Residence ve City’s AVM Nişantaşı Kulüpleri

İstanbul dışında kafeterya, sağlık merkezi ve kantinlerde de satışa sunulan myChips, İstanbul içinde çok yakında; birçok seçkin market zincirinde, residence ve iş merkezlerinde, okul kantinleri, sağlık ve güzellik merkezlerinde, diyetisyen ofisleri ile fitness merkezlerinde de satışa sunulacaktır.

Bilgi için:
Aslı Avcı
Aktif Beslen Gıda
Genel Koordinatör
212 219 2249
532 730 7391
asli@mychips.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın